BESTUUR NAAM TERMIJN AFTREDEND
Voorzitter: Willem Lassche 1e 2026
Secretaris: Ynze van der Ree 1e 2023
Penningmeester: Joop Heijselaar    1e 2023
Ledenadministratie: Cees Demaret 3e 2023
Bestuursleden: Ria Heskes 2e 2024
Jos Traudes 2e 2023
Kascommissie: Frans Lievens 1e 2022
Paul Strucks 1e 2022
Webmaster: Hans Schuh
Moderator Forum: Cees Demaret

 

 Wie doet wat bij GBC

Functie

Wie

Contact informatie

Voorzitter 


Willem Lassche

Tel 06-53168921
E-mail: willem.lassche@gmail.com

Secretaris

Ynze van der Ree
Waterhof 15
2102 LC  Heemstede

Tel 06-53227947
E-Mail: secretaris@greybluecircle.nl

Penningmeester

Joop Heijselaar

Contributie NL 18 INGB0000398075 t.n.v. Grey Blue Circle Hilversum

Voor het buitenland BIC INGBNL2A
IBAN NL18INGB0000398075

Tel 06-21197991

E-mail: penningmeester@greybluecircle.nl

Bestuursleden

Ria Heskes
(evenementen)

Jos Traudes (vicepenningmeester)

Cees Demaret  (vicesecretaris)

E-mail: riaheskes@icloud.com

E-mail: jostraudes@traudesadvies.com

E-mail: chdemaret@hetnet.nl

Ledenadministratie

Cees Demaret
D.Camphuysenstraat 1
1702 AL
Heerhugowaard

Tel 06-53357829

E-mail administratie@greybluecircle.nl

Webmaster

Hans Schuh

E-mail: webmaster@greybluecircle.nl

Commissie Evenementen

Ria Heskes

Jos Traudes

Joop Heijselaar

E-mail: riaheskes@icloud.com

E-mail: jostraudes@traudesadvies.com

E-Mail: penningmeester@greybluecircle.nl

Commissie Communicatie

Cees Demaret

Ria Heskes

Erik Hendriks

E-mail: chdemaret@hetnet.nl

E-mail: riaheskes@icloud.com

E-mail:  hpej.hendriks@hotmail.com 

Commissie Pensioenen

Rob Westhuis

Paul Strucks

Gerard de Klein

Jos Traudes

Jaap Troost

E-mail: robwesthuis.1@kpnmail.nl

E-mail: struckss@xs4all.nl 

E-mail: dekleijn@xs4all.nl

E-mail: jostraudes@traudesadvies.com

E-Mail: jd.troost@ziggo.nl

Commissie Verzekering en Zorg

Jos Traudes

Ynze van der Ree

E-mail: jostraudes@traudesadvies.com

E-Mail: secretaris@greybluecircle.nl

Commissie Algemene Zaken

Ynze van der Ree

Willem Lassche

Joop Heijselaar

E-Mail: secretaris@greybluecircle.nl

E-mail: willem.lassche@gmail.com

E-Mail: penningmeester@greybluecircle.nl

Social Media

Joop Heijselaar

E-Mail: penningmeester@greybluecircle.nl

Contact Koepel Gepensioneerden

Menno Vreeken

E-Mail: menno_vreeken@planet.nl